Kredi Kartıyla İddaa Oynanır Mı?

0
143

İddia oynamayı seven kişilerin memnuniyetini kazanmak ve daha çok kişinin iddaa oynaması için para yatırabilme alternatifleri sunmaktadır. Siteler para yatırma seçenekleri arasına kredi kartıyla iddaa oynamak seçeneğini getirerek iddaa oynanmasına imkân sağlamışlardır. Kredi kartı seçeneğinin sunulması ile iddaa severler banka havalesi, para yatırma yöntemleri gibi zaman alıcı ve işlem gerektirici prosedürlerden kurtulmuş oldular. Kredi kartı ile oynanması seçeneğini kullanan birçok kişi bulunmaktadır. Kredi kartı ile iddaa oynanabilmesi sitelere daha fazla müşteri kazandırmıştır.

Kredi Kartı İle İddaa Oynarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kredi kartının kullanılmasından dolayı medyada birçok dolandırıcılık hadisesi duyulmaktadır. Bu hadiselerle karşılaşmamak için site seçimine önem vermek gerekmektedir. İddaa oyunlarına talebin fazla olması nedeniyle kaliteli ve tüm güvenlik önlemlerini alan firmaların aksine kötü niyetli ve yetersiz alt yapı da firmalarda bulunmaktadır. Kötü niyetli veya yeterli alt yapıya sahip olmayan firmaların sitelerinde yapılacak işlemlerde ödeme bilgileriniz, kart bilgileriniz başkalarının eline geçebilir ya da bizzat site tarafından kullanılabilir. Kaliteli bir sitenin seçilmesi halinde kredi kartı güven içinde kullanılabilmektedir. Kredi kartı ödemelerinde bankalar tarafından getirilen 3D şifre sistemi ile gerçekleştiğinden güvenilirdir.

Güvenilen siteye üye olunduğunda kredi kartıyla işlem yapmak isteyenleri sınırlayabilecek alt ve üst limitler mevcuttur. Üye olunan sitenin müşteri hizmetlerine alt veya üst limit bilgisi sorulmalı ve bu limit dâhilinde para yatırılmalıdır.

Kredi kartı bilgilerini siteye çok güvense de bazı kullanıcılar vermek istemeyebilmektedir. Fakat iddaa oynamakta istemektedirler bu durumda imdada sanal kartlar yetişmektedir. Kredi kartına bağlı olan sanal karta yatırılmak istenen tutar aktarıldığında bu kartın bilgisini vererek huzur içerisinde iddaa oynanabilmektedir. Sanal karttan sadece belirlenen tutar kadar işlem yapılabildiğinden kullanmak kendinizi de sınırlayabilmenizi sağlayacaktır.

İlginizi Çekebilir  Güvenilir Canlı Bahis Siteleri

Kredi Kartı ile ödeme yapıldığında bazı siteler tarafından aktarım sonrası kart bilgilerinin teyit edilmesi amacıyla kartın resmini, hesap bildirim cetvelini veya kartla ilgili bilgiler sormaktadır. Bu durum çalıntı veya ele geçirilmiş kartla işlem yapılmasını önleyerek kişilerin güvenliğinin sağlanması için yapılan bir işlemdir.

Kredi Kartıyla İddia Oynamanın Avantajları

Kredi kartının kullanımıyla iddaa sitesine para aktarma birkaç dakika gibi son derece hızlı ve kolaydır. Günün hangi saatinde işlem yapmak istenirse istensin para aktarılabilir. Birçok site kredi kartıyla ödemede komisyon uygulaması yapmamakta ve ödeme karşılığı bonus vermektedir. Bazı siteler kredi kartı ödemelerinde komisyon uygulaması yapsa da bu komisyonun karşılığında daha fazla bonus vererek bu kaybı telafi etmektedirler.

CEVAP VER

Yorumu Girin
Adınız